Skip to content Skip to footer

Mükemmellik tutkusu

Sağlıklı işitmek, konuşulanları anlamanın ötesinde, psikolojik açıdan da yaşama artı değerler katar. 3D Ear Lab olarak biz; insan sağlığının yararına bir fayda sunabilme amacıyla yola çıktık.

Bu kutsal amaç bize büyük bir sorumluluk bilinci kazandırdı. Kişiye özel kulak kalıbında ‘nasıl daha olumlu bir fark yaratabiliriz?’ sorusuna odaklandık. Yeni şeyler keşfetme cesaretimiz ve yarının teknolojilerini geliştirme tutkumuz bizi daha da heyecanlandırdı.

İşitme koruması konusunda dünyadaki en son bilgi ve teknolojilerinin getirilerini araştırdık. Laboratuvarımızda daha hızlı, kişiye uyumlu ve uzun vadede güvenle kullanılan özel ürünler üretmeyi hedefledik. El işçiliğinin yetersiz kaldığı durumlardan, 3D tarayıcı, modelleme ve 3D yazıcı üstünlüğüyle, en yüksek teknolojiye geçtik. Bu sayede hatasız üretim yapabilmenin mutlak verime inandık. Bu inançla tüm kalıpların ötesinde bir kalite, uzmanlık ve donanımla, işitme korumasında çağın en son teknolojisine yatırım yaptık.

3D Ear Lab’ı, odyoloji sektöründe 14 yılı aşkın deneyimi ve vizyonu olan ekibimizle kurarak, yeni nesil bir üretime başladık. Dünyanın en gelişmiş makine parkuru, uzmanlığı, ayrıntılara gösterdiğimiz özen ve ileri görüşlü yapımızla, yepyeni ve taze bir dönem başlatmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye’de 3D kulak kalıbı denince ilk akla gelen, güçlü bir imaja sahip olmayı hedefliyoruz. Sağlam ve kararlı adımlarımızla uzun vadede yurtdışına da hizmet vermek için çalışıyoruz. Çevreci bir bilince sahibiz. Üretim süreçlerinde yaşanan malzeme sarfiyatını minimuma indirerek doğa dostu üretimi esas alıyoruz. Dinamik yapımızın, tutkumuzun, merakımızın, sürekli yeni şeyler keşfetme dürtümüzün, şeffaflığımızın ve en önemlisi samimiyetimizin bizi hep yukarılara taşıyacağına eminiz. Çağın temposunu yakalayan duruşumuzla ve çözüm ortağı olduğumuz kalıcı dostlarımızla, güvenle ilerliyoruz.

3D ÜRETİM TEKNOLOJİSİ

Hızlı, uyumlu ve insana yakışan teknoloji

3D Ear Lab; insan sağlığının ne kadar değerli olduğu bilinciyle, yaşam konforunu yükselten işitme çözümleri sunuyor. Dünyadaki son gelişmeleri takip eden dinamik kadrosu, 3 boyutlu dijital makine parkuru ve uzmanlığıyla, yeni nesil bir teknolojiyle üretim yapıyor.
Kimiz – 3D Ear Lab

Subscribe to the updates!