Skip to content Skip to footer

Hızlı, uyumlu ve insana yakışan teknoloji

3D Ear Lab; insan sağlığının ne kadar değerli olduğu bilinciyle, yaşam konforunu yükselten işitme çözümleri sunuyor. Dünyadaki son gelişmeleri takip eden dinamik kadrosu, 3 boyutlu dijital makine parkuru ve uzmanlığıyla, yeni nesil bir teknolojiyle üretim yapıyor. 3D yazıcı ile işitme cihazları için kulak kalıbını yanı sıra, işitme koruması ile ilgili her türlü kalıbı üretebiliyor. Hızlı ve yüksek standartlardaki üretimiyle, müşterilerinizin ve hastalarınızın memnuniyetine büyük katkı sağlıyor.
Dijital tarama ile hızlı ve hatasız üretim
Yüksek tarama hızlarına sahip makineler, % 99 doğruluk payına ulaşıyor. Bu, neredeyse sıfır hata anlamını taşıyor. Müşterilerimizin kalıp verileri onaylarına istinaden bilgi bankamızda saklanıyor. Kalıp tekrarı veya istenilen herhangi bir değişiklik, tekrar iz almadan, merkezimize bilgi verildikten sonra uygulamaya geçilebiliyor. Bu hızlı işlemle, müşterilerinizi tekrar iz almak için yormuyor, iz alma macunu ve iz gönderimi için bir bedel ödemiyorsunuz.

3D Modelleme

Üstün teknoloji donanımlı 3D işitme yazıcılar kişiye özel modellenmiş kalıpları, en uygun malzeme ile hızlı bir şekilde üretiyor. İhtiyaç duyulan en optimum hızı, yüksek doğruluk payları ve uygun malzeme seçimini birleştiriyor. Sarf malzeme kalitesinin, kişinin anatomisine uygun reçine ve kimyasal hammadde seçimlerinin bilinciyle, her ayrıntı büyük bir özen gösteriliyor. 3D Ear Lab kulak kalıpları, yüksek kalite ve performansı ile kişiye ve hastalarınıza yönelik mükemmel sonuçlar yaratıyor.

Kulak kalıbının el ile yapımı esnasında en büyük iki sorunu; uygun ventilasyon ve hortum kanallarının ideal şekilde açılamıyor olmasıdır. Bu durum, işitme cihazının performansını düşürmektedir. Hasta, işitme merkezi veya kullanıcı şikayetleri bu sebeple artmaktadır. 3D Ear Lab, modelleme sırasında 3D yazılım ve 3D yazıcıları kullanarak, bu kanalları teknolojinin sunduğu optimize imkanlarla, reçeteye uygun olarak açıyor.

Yıkama makineleri, yaklaşık 6-8 dakikada tam otomatik yıkama ile yapışkan reçineleri tamamen yok ediyor. 3D basılmış kalıplar için mükemmel ve çevre dostu temizlik ve hijyen sunuyor.

Üretim süreci boyunca güvenli ve hızlı şekilde sertifikalı programlarla 360° kürleme yapılıyor.

Aydınlatma sistemi, ısıtma ve tanımlanmış bir atmosfer ile birlikte güçlü LED’ler ile her taraftan homojen bir şekilde kulak kalıplarını kürler. Nihai ürünün mekanik özellikleri ve biyo uyumluluğu çeşitli malzeme tedarikçileri tarafından onaylanmıştır.

Dijital olarak üretilmiş kulak kalıbını mükemmel hale getirmek için, ince ayarlar elde yapılan son dokunuşlar ile tamamlanıyor.

3D Ear Lab’in yüksek üretim teknolojisi ile siz de hatasız ve hızlı üretim farkını yaşayın. Detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
3D Üretim – 3D Ear Lab

Subscribe to the updates!