Skip to content Skip to footer

Sesi saf haliyle işitebilmek...

Doğuştan sahip olduğumuz işitme yeteneğinin varlığı, insana sunulmuş değerli bir armağandır. Bu armağan, hayatla bağ kurmanın ve iyi iletişimin anahtarıdır ve hem fiziksel, hem de ruhsal olarak bizi güvende hissettirir. İşitme duyumuzu korumak ve sorunların üstesinden gelebilmek büyük bir sorumluluğu da beraberinde gerektirir.
Günümüzde, işitme ve işitme korumasında dijital bir sistemin mükemmelliği, önceki çözümleri yeniden sorgulatıyor. Hassas üretim sağlayan maksimum özenli dijital bir sistem, kulağı sesin saf hali ve konforuyla buluşturuyor. Sizlere, el işçiliği ile yapılan kulak kalıbı üretimi yerine, ses kalitesini yükselten, iyileştiren ve mutluluğa ortak olan bir teknoloji sunuyor. Kulakla tam uyum yakalayan, dijital teknolojiye, hıza ve uzmanlığa kararlı bir adım atmak, birçok faydayı da beraberinde getiriyor.
Biz 3D Ear Lab olarak, doğru uygulanmış işitme cihazına yüksek kaliteli tıbbi kulak kalıpları üretiyoruz. İşitme merkezleri ile bu sorumluluğu birlikte paylaşıyoruz.

İşitme mutluluğu

İşinizin önemli bir kısmında, tüm yükü elinizden alıp size teknolojik çözüm ve destek sunan uzman bir laboratuvarınız olduğunu bilmenin, işinizi ne kadar kolaylaştıracağını bir düşünün…

Bu akıllı karar için, sadece merkezinizde uzmanlarınız tarafından alınan kulak izlerini 3D Ear Lab’a yollamanız yeterli… Bu dijital sistem; optimum hız ve yüksek doğruluk payı ile kulak kalıplarınızın taranması ve kaydını mümkün kılıyor. Ancak bütün bunların ötesinde, kullanıcı memnuniyeti ve gülümseyen yüzleri görebilmek, bizi de mutlu ediyor. Dijital kayıt seçeneği ile, ihtiyaçlar veya istekler değiştiğinde bile, hastalarınızın kulak izini ikinci kez almaya gerek duyulmuyor.

Sizler de, net ve sağlıklı bir işitme çözümü için çağın gerisinde kalmayın. Hasta veya kullanıcınıza en kısa sürede doğru ürünü üretebilmenin ve teslim edebilmenin güvenini yaşayın.

İşitme cihazlarına uyumlu ürettiğimiz kalıp çeşitleri:

3D Ear Lab, herkesin ihtiyacına ve kulak anatomisine göre, cihaz ile uyumlu yüksek teknoloji ve sağlıklı malzemeler ile üretim yapıyor. Tam uyumlu ve işitme sorununa en uygun bir kulak kalıbı olmadan, işitme cihazları beklenen performansı sunamıyor.

İsteğe ve ihtiyaca göre üretilen tüm kalıpların; silikon, akrilik malzeme, sertlik ve renk seçenekleri vardır. Ayrıca, bio uyumlu malzemeler çevre dostudur.

Prop
Bu kalıp çeşidimiz geniş temas alanı sayesinde kulağa güvenli şekilde oturur ve en yüksek sızdırmazlık performansı sağlar. Dışarıdan bakıldığında kulakta olduğu görülmez.
Yarım Konka
Minimalist anlayışla tasarlanmış bir kalıp çeşididir. Kulağın az kısmına oturarak güvenli tutuş sağlar. Dışarıdan bakıldığında görünürlük seviyesi çok azdır.
Tam Konka
Kulağa tam temas eden geniş alanı sayesinde güvenli ve uyumlu bir kalıp olarak tasarlanmıştır. İleri derecede işitme sorunu yaşayan kişiler, küçük yaştaki çocuk ve bebekler için uygundur.
İskelet
İskelet şeklinde tasarlanan destek kulak kalıbı, tüm tutma noktalarını kullanan bir yapıdadır. Bu sayede iyi bir ısı dağılımına sahiptir. Kolaylıkla kulak içine yerleştirilip çıkarılabilir.

Merkezinize gelen hastanıza veya kullanıcınıza koşulsuz bir memnuniyet sunabilmenin önemini siz zaten biliyorsunuz. Büyükten çocuğa, ihtiyaca ve isteğe göre, özel ve tam uyumlu dijital kulak kalıbı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnsan odaklı bir hizmet sunan 3D Ear Lab, satış sonrası verdiği destek ile de uzun soluklu dostluklar kurar.

İşitme – 3D Ear Lab

Subscribe to the updates!